جمعه 3 اسفند 1397

Friday 22 February 2019

شما اینجا هستید:خانه/آسیا/رویداد ها/مقتدی صدر: دولت بعدی دولت مخلوط عطار نخواهد بود

مقتدی صدر: دولت بعدی دولت مخلوط عطار نخواهد بود

 چهارشنبه, 26 ارديبهشت 1397    18:16    سرویس آسیا

اختصاصی اینترنشنال-سرویس آسیا/ مقتدی صدر، روحانی برجسته شیعه، که رهبری ائتلاف سائرون در انتخابات پارلمانی عراق را بر عهده دارد، قول داد که دولت بعدی عراق دولت اصلح باشد.
به گزارش اینترنشنال به نقل از الحره، صدر صبح روز چهارشنبه در تو ئیتی با اشاره به اینکه دولت بعدی در انتخاب وزراء منافع دیگر احزاب را در نظر نخواهد گرفت گفت که: دولت آینده «مخلوط عطار»نخواهد بود.

این روحانی جوان نیز ضمن اشاره به پرونده های فساد دولتی گفت که دولت آینده دولت رانت برای دزدی احزاب نخواهد بود بلکه دولتی برای گشایش درب های رزق مردم خواهد بود.
آنجا دولت مخلوط عطار نخواهد بود. ما به سمت تشکیل دولت تکنوکرات پیش می رویم که درب گشایش رزق مردم باشد و نه فرصتی برای سرقت احزاب.نه به نهاد های اقتصادی.
ائتلاف سائرون توانسته است در یک رقابت انتخاباتی بر سایر رقبا قوی خود همچون ائتلاف نصر به رهبری نخست وزیر فعلی حیدرالعبادی، و ائتلاف فتح به رهبری العامری، فائق شود.

با توجه به این حقایق، اعتقاد بر این است که ائتلاف سارون، نیروی برجسته ای خواهد بود که برای ایجاد دولت بعدی از طریق اتحاد با سایر برندگان دیگر از دیگر نیروهای شیعه، سنی و کرد، کار خواهد کرد.

منبع:الحره
مترجم:حسن حمزه

telegram channel

رسانه

Submit to FacebookSubmit to Twitter

نظر دادن

لطفا تمامی موارد ستاره دار را پر نمایید.

آزادسازی موصل (18 تیر 1396)
آزادسازی موصل (18 تیر 1396)
تصاویر هفته نخست اردیبهشت
تصاویر هفته نخست اردیبهشت
عکس های هفته (آخر فروردین 1396)
عکس های هفته (آخر فروردین 1396)
تصاویر هفته
تصاویر هفته