دوشنبه 19 آذر 1397

Monday 10 December 2018

شما اینجا هستید:خانه/آسیا/رویداد ها/دیدار محرمانه فرمانده ارتش اسرائیل با مقام ارشد نظامی ناتو

دیدار محرمانه فرمانده ارتش اسرائیل با مقام ارشد نظامی ناتو

 دوشنبه, 22 آبان 1396    18:03    سرویس آسیا

اینترنشنال- سرویس آسیا/ فرمانده ارتش رژیم صهیونیستی برای گفت‌وگو درباره حضور ایران در سوریه به بروکسل سفر و با یک مقام نظامی ارشد ناتو دیدار کرد.

«گادی آیزنکوت» رئیس ستاد کل ارتش رژیم صهیونیستی هفته گذشته طی یک سفر مخفیانه به بروکسل رفته بود تا با یکی از مقامات نظامی ارشد سازمان پیمان اتلانتیک شمالی «ناتو» دیدار کند.

آیزنکوت که به همراه دو ژنرال دیگر (رؤسای بخش‌های روابط خارجی و استراتژیک ارتش اسرائیل) به بلژیک رفته بود با ژنرال «کورتیس اسکاپاروتی» رئیس نظامیان آمریکایی در اروپا و یکی از فرماندهان نیروهای متحد ناتو دیدار کرد.

به نوشته وبگاه «تایمز اسرائیل» این دو درباره تحولات میدانی اخیر در منطقه از جمله حضور ایران در سوریه و بلندی‌های جولان در نزدیکی مرزهای شمالی فلسطین اشغالی صحبت کردند.

جزئیات رسمی از این دیدار و گفت‌وگوهای فرمانده ارتش رژیم صهیونیستی با این مقام نظامی ارشد ناتو منتشر نشده اما روزنامه «هاآرتص» نوشت که به احتمال زیاد درباره لزوم خروج نیروهای خارجی و تحت حمایت ایران از سوریه و دور شدن آنها از جولان اشغالی، مطابق با توافق جدید آمریکا و روسیه درباره سوریه گفت‌وگو کرده‌اند.

منبع: فارس

telegram channel

رسانه

Submit to FacebookSubmit to Twitter

نظر دادن

لطفا تمامی موارد ستاره دار را پر نمایید.

آزادسازی موصل (18 تیر 1396)
آزادسازی موصل (18 تیر 1396)
تصاویر هفته نخست اردیبهشت
تصاویر هفته نخست اردیبهشت
عکس های هفته (آخر فروردین 1396)
عکس های هفته (آخر فروردین 1396)
تصاویر هفته
تصاویر هفته