سه شنبه 6 فروردين 1398

Tuesday 26 March 2019

شما اینجا هستید:خانه/اقتصاد سیاسی بین المللی/رویداد ها/فعالان اقتصادی انگلیس؛ فرصت انتخاب مجدد درباره برگزیت به مردم دهید

فعالان اقتصادی انگلیس؛ فرصت انتخاب مجدد درباره برگزیت به مردم دهید

 یکشنبه, 13 آبان 1397    21:46    سرویس اقتصاد سیاسی بین الملل

اینترنشنال_سرویس اقتصاد سیاسی بین المللی/ بیش از 50 تن از رهبران تجاری در نامه‌ای خواستار "رای‌گیری" دوباره درباره برگزیت شدند.

به گزارش ایسنا، به نقل از روزنامه گاردین، در این نامه هشدار داده شده است که برنامه‌های کنونی مورد گفت وگو توسط لندن و بروکسل بر سر تجارت بدون محدودیت و هزینه اضافی شکست خورده است.

از حامیان اصلی رای‌گیری دوباره درباره برگزیت می‌توان به جیمز دانت، رییس سایت فروش آنلاین کتاب در انگلیس به نام واترستون و جاستین کینگ، رئیس پیشین سینزبوریس، یکی از فروشگاه‌های زنجیره‌ای خرده‌فروشی در انگلیس اشاره کرد.

در این نامه به طور مشخص به نام رفراندوم اشاره نشده است.

در این نامه آمده است: "اکنون با یک برگزیت سخت و مخرب مواجه هستیم که در رای‌گیری 2016 مدنظر نبود. ما معتقدیم که آخرین فرصت باید در یک رای‌گیری مردمی به ملت بریتانیا داده شود."

همچنین این نامه باعث آغاز یک کمپین جدید به نام "رای‌گیری مردمی" شده است. در حال حاضر برگزیت پیشنهادی، تجارت‌ در انگلیس در حوزه سرمایه‌گذاری، خدمات رسانی و امور گمرکی را در هاله‌ای از ابهام گذاشته است و اکنون رهبران تجاری به دنبال لابی با نمایندگان پارلمان درباره نبود توافق و یا توافق بد بریگزیت هستند.

با این حال، دفتر نخست وزیری انگلیس اعلام کرد، ترزا می با صراحت اعلام کرده است که هیچگونه رفراندوم دوم برگزار نخواهد شد.

منبع: تابناک

telegram channel

رسانه

Submit to FacebookSubmit to Twitter

نظر دادن

لطفا تمامی موارد ستاره دار را پر نمایید.

آزادسازی موصل (18 تیر 1396)
آزادسازی موصل (18 تیر 1396)
تصاویر هفته نخست اردیبهشت
تصاویر هفته نخست اردیبهشت
عکس های هفته (آخر فروردین 1396)
عکس های هفته (آخر فروردین 1396)
تصاویر هفته
تصاویر هفته