يكشنبه 29 مهر 1397

Sunday 21 October 2018

شما اینجا هستید:خانه/قدرت های بزرگ / رویداد ها/قوت گرفتن احتمال ارتباط كوشنر با روسیه

قوت گرفتن احتمال ارتباط كوشنر با روسیه

 شنبه, 06 خرداد 1396    17:31    سرویس قدرت های بزرگ

اختصاصی اینترنشنال-سرویس قدرت های بزرگ/ جارد کوشنر، داماد و مشاور نزدیک دونالد ترامپ، رییس جمهوری آمریکا در طول مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری این کشور و بعد از آن دست کم سه تماس افشا نشده با سفر روسیه در واشنگتن داشته است. خبرگزاری رویترز به نقل از هفت مقام کنونی و سابق آمریکایی این گزارش را منتشر کرده است.
به گزارش اینترنشنال به نقل از یورونیوز،از این بین، دو تماس بین ماه‌های آوریل و نوامبر سال گذشته میلادی برقرار شده اند. وکیل آقای کوشنر در پاسخ به این ادعا گفت که موکلش در جریان مبارزات انتخاباتی «هزاران تماس» داشته و چنین تماس‌هایی را به یاد نمی آورد.
یک مقام پلیس فدرال آمریکا، اف بی ای نیز گفت که اطلاعات منتشر شده توسط رویترز نشان می دهد که چرا توجه اف بی آی به آقای کوشنر جلب شده، وی افزود تماس‌های داماد آقای ترامپ با سفیر روسیه در آمریکا گسترده‌تر از آن بوده که کاخ سفید اذعان کرده است.
همزمان روزنامه واشنگتن پست نیز ادعا کرد که در دوران انتقال ریاست جمهوری به آقای ترامپ، داماد او در گفتگو با سفیر روسیه خواستار برقراری خط ارتباطی محرمانه بین واشنگتن و مسکو شده بود. به ادعای واشنگتن پست این درخواست در ابتدای ماه دسامبر سال ۲۰۱۶ و هنگام دیدار دیدار با سفیر روسیه در برج ترامپ مطرح شده، گفته می شود مایکل فلین، مشاور پیشین امنیت ملی آقای ترامپ نیز در این ملاقات حضور داشته است. آقای فلین ماه فوریه گذشته پس از آن که معلوم شد در مورد تماس‌هایش با روس‌ها دروغ گفته، مجبور به استعفا شد.

telegram channel

رسانه

Submit to FacebookSubmit to Twitter

نظر دادن

لطفا تمامی موارد ستاره دار را پر نمایید.

آزادسازی موصل (18 تیر 1396)
آزادسازی موصل (18 تیر 1396)
تصاویر هفته نخست اردیبهشت
تصاویر هفته نخست اردیبهشت
عکس های هفته (آخر فروردین 1396)
عکس های هفته (آخر فروردین 1396)
تصاویر هفته
تصاویر هفته