پنجشنبه 24 آبان 1397

Thursday 15 November 2018

شما اینجا هستید:خانه/قدرت های بزرگ / رویداد ها/ترامپ از دختر و دامادش خواست کاخ سفید را ترک کنند

ترامپ از دختر و دامادش خواست کاخ سفید را ترک کنند

 پنج شنبه, 02 آذر 1396    23:55    سرویس قدرت های بزرگ

اختصاصی اینترنشنال-سرویس قدرت‌های بزرگ/ برخی منابع رسانه‌ای آمریکایی گفتند که دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا، از دخترش ایوانکا و همسرش جرد کوشنر خواسته است که دفتر مرکزی کاخ سفید خود را ترک کنند و به خانه خود در نیویورک بازگردند.

به گزارش اینترنشنال به نقل از آر.تی عربی، روزنامه امریکایی نیوزویک دلیل این امر را رابطه تیره کوشنر داماد ترمپ با جان کلی رئیس ستاد کارکنان کاخ سفید دانسته است که این روزنامه از آن به عنوان قطع بال‌های کوشنر توسط کلی تعبیر کرده است و این باعث شده که نقش کوشنر کم رنگ‌تر شود و به زودی به همراه همسرش ایوانکا واشنگتن را ترک کند.

این منابع تاکید کردند که رابطه کلی و کوشنر به دلیل اختلاف نظر در خصوص پرونده‌های حساس بر وفق مراد نیست چرا که کلی در حال تلاش برای ایجاد سیستم منظم و دقیق برای کاخ سفید است.

این اطلاعات به دست آمده می گویند که جان کلی، رئیس ستاد، سیستم جدیدی را ایجاد کرد که تمام مشاوران را مجبور می کند تا تمام گزارش‌های ارائه شده به رئیس جمهور را در ابتدا باید به وی منتقل کنند.

کارشناسان حقوقی به نیوزویک گفتند که خودداری کوشنر در درج تمامی تماس‌های خارجی خود در مدار قواعد قانونی امنیت ملی و همچنین داریی های مالی‌اش باعث شده تا وی طعمه و هدف خوبی برای محققان باشد.

در صورتی که این اطلاعات درست باشد، مشخص نیست که کوشنر و ایوانکا کاخ سفید را به مقصد خانه خود در نیویورک ترک خواهند کرد یا به آپارتمانی که اخیراً آنها آن را با مبلغ 5.5 میلیون دلار در منطقه ریتزی کالوراما در واشنگتن خریداری کرده‌اند خواهند رفت.

telegram channel

رسانه

Submit to FacebookSubmit to Twitter

نظر دادن

لطفا تمامی موارد ستاره دار را پر نمایید.

آزادسازی موصل (18 تیر 1396)
آزادسازی موصل (18 تیر 1396)
تصاویر هفته نخست اردیبهشت
تصاویر هفته نخست اردیبهشت
عکس های هفته (آخر فروردین 1396)
عکس های هفته (آخر فروردین 1396)
تصاویر هفته
تصاویر هفته